KESİAD öncülüğünde Kişisel Koruyucu Ekipmanlar semineri verildi.

kesiad-kisisel-koruyucu-ekipmanlar-seminer-1

23.07.2013 tarihinde KESİAD (Kemalpaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği) öncülüğünde EFE OSGB olarak işverenlere yönelik Kişisel Koruyucu Ekipmanlar konu başlıklı seminer düzenlenmiştir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunun yürürlüğe girmesinin ardından bu konuda sanayici ve iş adamlarını bilgilendirmek isteyen KESİAD, EFE OSGB ile birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği konulu seminerlerine devam etmekte.

kesiad-kisisel-koruyucu-ekipmanlar-seminer-2

KESİAD Seminer salonunda düzenlenen eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan Metin YAŞAR, İş Sağlığı ve Güvenliğinin çalışanlar ve işverenler açısından önemini vurgulayarak, sanayici ve işverenlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hakkında bu tarz seminerlerin EFE OSGB olarak KESİAD ile birlikte devam edeceğini belirterek katılımcıları selamladı.

EFE OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Gökhan ESKİLİ tarafından verilen seminerde, Kişisel Koruyucu Ekipmanlar hakkında detaylı bilgi verilirken seminer salonuna sergilenen kişisel koruyucu ekipmanlar hakkında da detaylı bilgi verildi. Kişisel koruyucu ekipmanlar konulu eğitime katılanlar sertifika almaya hak kazandı.

Comments are closed.